Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 23 липня, 15:22
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/07/23/na-novgorodkivschini-junak-z-invalidnistju-stav-pratsivnikom-regionalnoi-merezhi-supermarketiv.htm
новини, 23 липня, 15:22

На Новгородківщині юнак з інвалідністю став працівником регіональної мережі супермаркетів


Що робити тому, хто не визначився чи помилився з професійним вибором, не здобув омріяної професії, не знайшов справи свого життя? – ці питання неодноразово приходили на думку двадцятидворічному мешканцю Новгородківського району Михайлу Павлову - повідомляє Володимир Ніколаєнко, директор Новгородківської районної філії обласного центру зайнятості


Відповіді на ці питання він вирішив шукати за допомогою Новгородківської районної філії обласного центру зайнятості.


Під час співбесіди з фахівцем районної філії з‘ясувалося, що молодий чоловік неодноразово працював на низькокваліфікованих роботах робітником комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва. Сьогодні він хоче щось змінити у своєму житті.


Оскільки хлопець не мав професійної освіти та внаслідок отримання травми(що призвело до отримання 3-ї групи інвалідності (ураження опорно-рухового апарату), пошук роботи ускладнювався.


Кар‘єрний радник та Михайло склали індивідуальний план з працевлаштування, яким передбачено проведення поглибленої індивідуальної профконсультації, яка ґрунтується на всебічному вивченні людини: її схильностей, інтересів, стану здоров'я та фізичного розвитку, рівня і структури уваги, типу мислення, особливостей характеру та ін.


Під час профконсультації з‘ясовано, що у Михайла є інтереси та здібності до роботи з людьми. Хлопець повідомив, що він тривалий час виносив ідею реалізувати себе у сфері торгівлі або соціальній сфері, яка передбачає активне спілкування з людьми.


Цілеспрямованості та завзяттю хлопця можна було тільки позаздрити. Фахівці районної філії обласного центра зайнятості, враховуючи вміння та кваліфікацію хлопця, направили його на роботу до нещодавно відкритого в селищі Новгородка магазину «Копілка», на вакантну посаду «продавець-консультант».


«Я задоволений, адже отримав бажану роботу. Умови праці мене повністю влаштовують: гідна заробітна плата, гнучкий графік роботи, дружній колектив», – говорить колишній безробітний.


Тож у цього молодого чоловіка варто повчитись як боротись з труднощами та перешкодами, які виникають на шляху до поставленої мети.
1636Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: