Автор:
Дата: 15 липня 2019
новини, 15 липня 2019

Екс-захисник “Олександрії” забив перший гол у складі португальського клубу

Захисник «Шахтаря» Валерій Бондаренко, який виступає на правах оренди за «Віторію Гімараєш» забив гол у контрольному матчі з «Фамаліканом» (5:2) - повідомляє "Спортивна Кіровоградщина".

Український захисник вийшов в стартовому складі і відіграв перший тайм. Гол забив на 45-й хвилині.

Валерій Бондаренко народився 3 лютого 1994 року в Києві. Вихованець київського футболу Валерій Бондаренко розпочинав професійну кар’єру в Грузії – у складі кутаїського «Торпедо». У 2015 та 2016 роках виступав у стрийській «Скалі». Від лютого 2017-го – гравець «Олександрії», з якою дебютував у Лізі Європи.

За «Олександрію» в усіх турнірах провів 51 матч (2 голи), в поточному розіграші Прем’єр-ліги – 18 поєдинків (1 м’яч).