Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 липня, 10:55
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/07/12/z-1-veresnja-uchniv-molodshih-klasiv-zobov-jazhut-nositi-svitlovidbivajuchi-zhileti.htm
новини, 12 липня, 10:55

З 1 вересня учнів молодших класів зобов'яжуть носити світловідбиваючі жилети


З 1 вересня в Україні вводиться правило для дітей 1-4 класів - носити в темний час доби спеціальні світловідбиваючі жилети, щоб бути помітними для водіїв і учасників дорожнього руху.


Про це повідомляє урядовий портал, пише ukr.lb.ua. 


Прем'єр-міністр Володимир Гройсман нагадав, що рішення було ухвалено ще навесні - під час проведення всеукраїнської Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху. І під час засідання питання безпеки дітей, як учасників дорожнього руху, було одним з головних.


Зразок жилетів для дітей вже підготовлений. Прем'єр продемонстрував його батькам, які зібралися в Києві обговорити питання урядової ініціативи "Чужих дітей не буває".


"З 1 вересня, 1-4 класи, всі учні повинні бути зі спецжилетами, які дадуть можливість дитині бути помітною в темний час доби. Треба створити систему захисту дітей. Питання безпеки на дорогах тут має найважливіше значення. Жилети будуть індивідуальними і безкоштовними. Це ще одна наша ініціатива для дітей", - сказав Гройсман.


Нагадаємо, минулого року прокуратура Києва звернулася в суд з вимогою убезпечити ділянки доріг біля шкіл і дитсадків.


244Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: