Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 10 липня, 10:52
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/07/10/bezrobitnih-novomirgorodschini-zaproshuvali-pratsjuvati-rupi-kompanii-veresen-.htm
новини, 10 липня, 10:52

Безробітних Новомиргородщини запрошували працювати в групі компаній «Вересень»


На замовлення групи компаній «Верес» у Новомиргородській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій.


Його мета – оперативне задоволення кадрових потреб роботодавців, зокрема укомплектування вакансії грибовода на підприємстві, яке знаходиться у с. Литвинець Канівського району Черкаської області - повідомляє Вікторія Удовіцька, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Новомиргородської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.Під час ярмарку представники роботодавця презентували своє підприємство. Зазначалося, що «Верес» – національний лідер та експортер готових продуктів харчування до 32 країн світу. Їхня діяльність пов'язана з виробництвом плодоовочевих консервів та вирощуванням і збиранням грибів.


Працівники групи компаній «Верес»  розповіли про переваги роботи в компанії, а саме про можливість працювати за зручним графіком, забезпечення безкоштовним гуртожитком, спецодягом, медичними послугами, а також гарантуванні виконання всіх норм трудового законодавства.Наприкінці зустрічі представники підприємства запросили усіх зацікавлених у працевлаштуванні відвідати підприємство (за рахунок організації) для ознайомлення з умовами праці безпосередньо на робочому місці для прийняття остаточного рішення.


На зустрічі з роботодавцем були присутні близько50 безробітних, які ставили чимало питань, пов'язаних з працевлаштуванням. Усі охочі отримали індивідуальні консультації представників підприємства. Результат – 12 осіб отримали направлення для проходження медичного огляду для прийому на роботу.194Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: