Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 червня, 12:37
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/06/12/v-oleksandrii-mati-z-donkoju-otruilis-dikoroslimi-gribami.htm
новини, 12 червня, 12:37

В Олександрії мати з донькою отруїлись дикорослими грибами


Після споживання дикорослих грибів за медичною допомогою до Центральної міської лікарні м. Олександрії звернулися 49-річна жінка з 19-річною донькою. У важкому стані з діагнозом гостре отруєння грибами вони були госпіталізовані 10 червня. Грибною стравою жінка з донькою поласували 9 червня близько 14-15 години, а вже о 5 ранку наступного дня з’явилися перші клінічні симптоми (загальна слабкість, багаторазове блювання і пронос) - повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужбив Кіровоградській області.


Причиною отруєння стали умовно їстівні гриби (маслюки, сироїжки), які постраждалі самостійно зібрали в лісі біля с. Ізмайлівка Олександрійського району, перебуваючи на дачі. Вдома гриби відварили та просмажили.


Станом на 11 червня жінка з донькою перебувають у відділенні анастезіології з ліжками для інтенсивної терапії в стані середньої важкості, однак симптоми розладу травлення продовжуються. Під підозрою залишається можливість споживання постраждалими блідої поганки, що могла спричинити гостре отруєння.


В області в поточному році це перший зареєстрований випадок отруєння грибами.


Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області наголошує: якщо після вживання грибів ви відчули себе погано або помітили нездорові ознаки у своїх близьких (нудота, блювання, головний біль, галюцинації, біль у животі):


- Негайно викликайте швидку допомогу. До її приїзду промийте шлунок 1-2 літрами слабкого сольового розчину. Пийте багато рідини.


-Навіть, якщо стан дещо покращився, обов’язково зверніться до найближчого лікувального закладу.


- Гриби, що залишилися, не викидайте, їх аналіз допоможе лікарям визначити отруту, що потрапила в організм.


- Не займайтеся самолікуванням. Чим більше токсинів потрапить у кров, тим тяжче буде протікати отруєння.


165Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: