Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 червня, 11:37
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/06/12/v-es-zatverdili-pravila-koristuvannja-dronami.htm
новини, 12 червня, 11:37

В ЄС затвердили правила користування дронами


Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) затвердило загальні правила користування дронами в Євросоюзі. Вони містять технічні та експлуатаційні вимоги до дронів - повідомляє ua.news


«Європа стане першим регіоном у світі, який має повний набір правил, що уможливлюють безпечну, захищену та стабільну діяльність дронів як для комерції, так і для приватного користування», — заявив виконавчий директор EASA Патрік Кі.


З червня 2020 року оператори безпілотних літальних засобів повинні будуть зареєструватися у країні ЄС, де вони працюють або живуть, повідомляє DW. Реєстрація дозволить відстежувати дрон у разі потреби. Правила також необхідні для захисту громадян ЄС і зможуть забезпечувати вільний оборот дронів та рівні умови їх використання.


«Загальні правила допоможуть стимулювати інвестиції, інновації та зростання в цьому перспективному секторі», — додав виконавчий директор EASA.


Нагадаємо, минулого року NASA вдесяте відправила до Міжнародної космічної станції вантажну ракету середнього класу Antares, яку частково виготовили в Україні.


фото - TechToday

162Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: