Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 травня 2019
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/05/16/z-pratsivnikami-fiskalnoi-sluzhbi-kirovogradschini-provedeno-navchannja-z-pitan-zapobigannja-ta-protidii-koruptsii.htm
новини, 16 травня 2019

З працівниками фіскальної служби Кіровоградщини проведено навчання з питань запобігання та протидії корупції


За інформацією підрозділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДФС у Кіровоградській області з початку 2019 року проведено 25 навчань щодо недопущення корупційних дій та порушень законодавства України у сфері службової діяльності, повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.


Протягом січня-квітня 2019 року за роз’ясненнями до сектору з питань запобігання та виявлення корупції звернулись 1363 особи, які працюють в ГУ. Найбільша кількість звернень (1309) надійшла у березні 2019 року. Звернення стосувались правильності, повноти та достовірності заповнення декларацій майнового стану.


З метою профілактики та попередження корупційних діянь серед працівників обласного апарату та підпорядкованих територіальних управлінь протягом січня-квітня 2019 року з 21 спеціалістами проведена профілактична робота на антикорупційну тематику. 


Нагадуємо, що для посилення співпраці з громадськістю щодо запобігання та виявлення корупції в Головному управління ДФС у Кіровоградській області діє „гаряча лінія” (тел. 36-69-44).526Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: