Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 квітня, 13:09
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/19/politseiski-obgovorili-z-gromadoju-naprjamki-vzaemodii-schodo-bezpeki.htm
новини, 19 квітня, 13:09

Поліцейські обговорили з громадою напрямки взаємодії щодо безпеки


Зустріч відбулася у мікрорайоні «Ковалівка» з представниками об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Успіх К» - повідомляє Кропивницький відділ поліції Кіровоградської області.


У заході взяли участь дільничний, старший інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи та представники сектору ювенальної превенції.


Дільничний офіцер поліції розповів громадянам про переваги проекту «Сусідська варта», спрямованого на створення безпечного середовища, та про користь від його впровадження. Даний проект є реальним інструментом для підвищення довіринаселення шляхом взаємодії поліції і громади, а саме завдяки вирішенню територіальних проблем, можливості вільного спілкування з поліцією.


Учасникам зустрічі також нагадали, що до кінця квітня на території області триває місячник добровільної здачі зброї. Громадяни, які в добровільному порядку здадуть до органів внутрішніх справ незареєстровану зброю, боєприпаси, спецзасоби та вибухові речовини звільняються від кримінальної відповідальності.


Представники ювенальної превенції ознайомили присутніх ізнормами законодавства України щодо протидії булінгу у дитячому середовищі, розповіли про шляхи протидії цьому явищу та адміністративну відповідальність.


      


216Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: