Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 квітня, 09:22
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/17/u-maloviskivskomu-raioni-vidbulosja-komandno-shtabne-navchannja-z-tsivilnogo-zahistu-naselennja-foto-.htm
новини, 17 квітня, 09:22

У Маловисківському районі відбулося командно-штабне навчання з цивільного захисту населення (ФОТО)


У рамках Комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту та техногенної безпеки проведено відповідне відпрацювання в Маловисківському районі. Зокрема без попередження було оголошено ввідну про ДТП за участю легкового автомобіля та автоцистерни з аміаком в с. Лозуватка. В результаті аварії автоцистерна була розгерметизована та відбувся витік близько 200 літрів аміаку.


В межах компетенції фахівці Маловисківського районного управління Держпродспоживслужби області організували першочергові роботи в зоні хімічного забрудення: визначили зону можливого забруднення, необхідність евакуації населення за межі зони враження, надали рекомендації голові районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо заходів ліквідації надзвичайної ситуації та її наслідків.


Злагоджена робота показала, що фахівці готові вживати необхідні заходи реагування та ліквідації негативних наслідків у разі виникнення ситуацій надзвичайного характеру, що можуть нести загрозу техногенній та екологічній безпеці або населення, повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.


144Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: