Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 квітня, 09:57
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/17/u-kropivnitskomu-shkoljari-doluchilisja-do-ruhu-za-bezpeku-zhittedijalnosti-foto-.htm
новини, 17 квітня, 09:57

У Кропивницькому школярі долучилися до руху за безпеку життєдіяльності (ФОТО)


16 квітня учні НВО «Загальноосвітній навчальний заклад №16 – ДЮЦ «Лідер» мали змогу долучитись до Тижня знань з безпеки життєдіяльності, що проводять усі навчальні заклади області спільно зі Службою порятунку Кіровоградщини, повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.


Зокрема рятувальники підготували для дітей насичену програму акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». 


Перед рятувальниками стояло важливе завдання: мотивувати дітей до руху за безпеку життєдіяльності, що пропагує Служба порятунку України. Тому діти мали зрозуміти, наскільки цікавим, достойним, «дорослим» може бути відповідальне життя, у якому немає місця легковажним вчинкам. 


Рятувальники не пошкодували часу та зусиль, щоб кожен, хто має питання, отримав на них вичерпні відповіді, що стосуються роботи Служби порятунку та правил безпеки життєдіяльності.


Крім того, діти взяли участь у видовищних заходах, які передбачені сценарієм акції: побачили роботу рятувальників, роздивились пожежний автомобіль та випробували рятувальне спорядження, змагались на швидке одягання протигазу та «бойовки» та ще було багато цікавого і пізнавального, зокрема – спілкування з сапером групи піротехнічних робіт АРЗСП Управління.


Не лише протягом Тижня знань з безпеки життєдіяльності, але й цілий рік, незалежно від сезону та погоди, рятувальники готові навчати дітей важливим речам, які допоможуть стати відповідальними громадянами.


                     192Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: