Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 квітня, 13:00
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/17/statut-teritorialnoi-gromadi-kropivnitskogo-proishov-protseduru-ofitsiinoi-reestratsii.htm
новини, 17 квітня, 13:00

Статут територіальної громади Кропивницького пройшов процедуру офіційної реєстрації


Сьогодні, 17 квітня, начальник обласного управління юстиції Вадим Гуцул вручив міському голові Кропивницького Андрію Райковичу свідоцтво, яке засвідчує те, що статут територіальної громади міста Кропивницького офіційно зареєстровано - повідомляє сайт МРмК.


Над розробкою надзвичайно важливого для міста документа працювала спеціальна робоча група, на чолі із секретарем міської ради Андрієм Табаловим. До її складу увійшли представники депутатського корпусу, працівники виконавчих органів міської ради та активна  громадськість Кропивницького. Робоча група проробила важку та копітку роботу, аби дійти згоди і зробити Статут таким, яким він є тепер. У новому Статуті передбачено сім розділів та додаток з положеннями, які впорядковують проведення загальних зборів, громадських слухань і внесення місцевих ініціатив. Статут територіальної громади депутати прийняли 31 січня 2019 року, а 22 березня його передали на реєстрацію в обласне управління юстиції, і ось, 15 квітня, документ офіційно затверджено.


- Наш новий Статут - не заскорузлий догмат, це сучасний, змістовний, професійний документ, який був дуже необхідний Кропивницькому. Він повністю відповідає ролі громадянського суспільства і тенденціям розвитку країни, – наголосив Андрій Райкович. - Завдяки прийнятому Статуту ми можемо розраховувати, на те що Кропивницький ставатиме «прозорішим» містом і одночасно інвестиційно привабливішим.


      

161Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: