Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 квітня, 09:52
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/17/politseiski-rozpovili-uchnjam-pro-pravila-povedinki-na-dorozi-v-roli-pishohoda-foto-.htm
новини, 17 квітня, 09:52

Поліцейські розповіли учням про правила поведінки на дорозі в ролі пішохода (ФОТО)


У Голованівську працівники групи реагування патрульної поліції  завітали до місцевого ліцею та розповіли учням молодших класів про правила поведінки на дорозі в ролі пішохода.


Правоохоронці пояснили малечі, як правильно переходити дорогу, нагадали, що з метою особистої безпеки пішоходам необхідно бути дуже уважними.


Також поліцейські роз’яснили дітям, з якого віку й де дозволено кататися на велосипедах. Нагадали правила безпеки у салонах транспортних засобів, під час руху автомобіля та розповіли про інші вимоги дорожньої абетки.


У ході спілкування школярі демонстрували вже набуті знання правил дорожнього руху. Маленькі слухачі обговорили з поліцейськими різноманітні ситуації, які можуть виникнути на дорозі, та ставили питання, що їх цікавили. 


Наприкінці зустрічі правоохоронці побажали дітлахам добре вчитися та дотримуватися безпечної поведінки, повідомляє Голованівський відділ поліції Кіровоградської області.


179Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: