Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 16 квітня, 10:32
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/16/z-1-travnja-mozhna-bude-zminiti-operatora-bez-zmini-nomera-telefonu.htm
новини, 16 квітня, 10:32

З 1 травня можна буде змінити оператора без зміни номера телефону


Послуга із перенесення абонентських номерів для користувачів мобільного зв'язку запрацює з 1 травня.


Про це йдеться у відповіді Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, на запит "Дзеркала тижня", пише "Економічна правда". 


У Нацкомісії нагадали, що з 4 лютого по 30 квітня проходить дослідна експлуатація послуги перенесення абонентських номерів мобільними операторами спільно з держпідприємством "Український державний центр радіочастот".


"Наступним кроком є ​​впровадження перенесення абонентських номерів на телекомунікаційних мережах мобільного зв'язку з 1 травня", - сказано в документі.


Готовність до запуску послуги також підтвердили всі найбільші оператори мобільного зв'язку.


Як зазначає видання, впровадження послуги з перенесення номера в Україні відбувається на три роки пізніше затвердженого графіка і з запізненням на 20 років в порівнянні з іншими країнами.


У той же час, мобільні оператори при розгортанні 4G-мереж продовжують підвищувати тарифи і змушують абонентів платити все більше і більше. У цій ситуації можливість зміни оператора зі збереженням номера дозволить користувачам показати незгоду з політикою оператора і зможе опосередковано впливати на формування тарифів і надання послуг.


Зазначимо, що дату запуску послуги збереження номеру після переходу до іншого оператора неодноразово переносили.


До цього часу вважалося, що послуга стане доступною з лютого 2019 року.


258Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: