Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 квітня, 15:12
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/04/15/v-ukraini-z-1-lipnja-vstupit-u-diju-norma-pro-perehopljuvalni-avtostojanki.htm
новини, 15 квітня, 15:12

В Україні з 1 липня вступить у дію норма про перехоплювальні автостоянки


В Україні з 1 липня вступить у дію зміна до Державних будівельних норм, що дозволять облаштовувати у великих містах перехоплювальні автостоянки, пише

"Економічна правда". 


Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе у Facebook.


"Для вирішення проблем із заторами і нестачею парковок у великих містах — #якісназміна №520, яка вступає в дію вже з 1 липня", — зазначив Парцхаладзе.


За його словами, сьогодні практика організації перехоплювальних автостоянок дуже розповсюджена у Європі та інших країнах. Це значно полегшує транспортний рух у великих містах і розвантажує центральні райони від надмірної кількості автомобілів, зменшуючи проблеми з парковками та заторами на дорогах.


Тепер створення таких стоянок унормовано і в Україні. Це сприятиме зменшенню заторів на дорогах, вирішенню проблем із їх парковок, поліпшенню екології в місті; налагодженню транспортного руху в центральних районах міст.


Як це працює? 


Власник авто перед заїздом до центральної частини міста може залишити своє авто на такій парковці і скористатися громадським транспортом, щоб дістатися до місця призначення. 


Перехоплювальні автостоянки будуть розміщуватись поблизу залізничних станцій, авіаційних терміналів, станцій метро, зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту, розташованого на під’їзді до центральної частини міста.


Мінімальна відстань до вказаних об’єктів має становити 150 м.


До 50% машиномісць на перехоплювальних автостоянках мають передбачатися для довготривалого зберігання авто (протягом дня), до 25% машиномісць — для короткочасного зберігання (на кілька годин).


294Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: