Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 26 березня, 14:51
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/03/26/u-kropivnitskomu-vidbuvsja-kruglii-stil-vnesok-ekonomichnoi-nauki-u-rozvitok-suchasnoi-meditsini-ukraina-ta-livan-.htm
новини, 26 березня, 14:51

У Кропивницькому відбувся круглий стіл: «Внесок економічної науки у розвиток сучасної медицини: Україна та Ліван»


Кафедра економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ провела англомовний круглий стіл, темою якого стало обговорення механізмів удосконалення співпраці держави та суспільства в питаннях розвитку соціальної сфери економіки. В заході взяли участь викладачі й студенти кафедри ЕМКД, а також гість з Лівану, викладач Американського університету культури та освіти (Бейрут) Хусейн Набулсі - інформує кафедра економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ.


Кафедра економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету регулярно проводить комплекс заходів, направлених на підвищення рівня володіння англійською мовою викладачами та студентами кафедри: англомовні круглі столи, конференції, дискусійні клуби. При нагоді до цих заходів залучаються гості з-за кордону. Зокрема, в 2016 році кафедра ЕМКД провела англомовний круглий стіл «Вища освіта, інновації та розвиток національної економіки»; декілька років поспіль роках кафедра проводить обласні науково-практичні конференції учнівської та студентської молоді «Сучасний стан економіки України: проблеми та перспективи розвитку», під час яких учні, студенти та магістранти презентують доповіді іноземними мовами.


Чергове зібрання англомовного круглого столу кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ на тему «Внесок економічної науки у розвиток сучасної медицини: Україна та Ліван» розпочалося з приємної події. Проректор із наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко (голова спеціалізованої вченої ради К 23.073.03 нашого навчального закладу) вручив диплом доктора філософії представнику Американського університету культури та освіти / American University of Culture & Education (Бейрут, Ліван) Хусейну Набулсі.


Пан Хусейн Набулсі захистив дисертацію минулого року на засіданні спеціалізованої вченої ради в ЦНТУ. (Тема дисертації «Механізм регулювання державно-приватного партнерства у соціальній сфері», науковий керівник – доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Юрій Малаховський).


В рамках даного круглого столу було порівняно практики різних країн та наукових шкіл у сфері організування та удосконалення співпраці держави та суспільства у питаннях розвитку соціальної сфери економіки з незмінними вузловими питаннями: освіта, наука, культура, медицина. Логічним продовженням наукових розвідок у сфері функціонування комплексного механізму регулювання державно-приватного партнерства у соціальній сфері національної економіки України та Лівану стало зосередження на проблематиці розвитку її медичного сегменту.


Представником Американського університету культури та освіти було презентовано окремі результати позитивного аналізу сучасного стану діяльності центральних органів державного управління сферою охорони здоров’я у цій близькосхідній державі.Натомість, нормативні наукові уявлення про перспективи розвитку сучасної «медицини 5П»: презиційної, персоналізованої, предиктивної, превентивної та партисипаторної, з можливістю для кожного особисто здійснювати персональний дизайн власного здоров’я, удосконалювати тіло, проходити періодичне діагностування, лікування на ранніх стадіях захворювання, вибудовувати доцільну послідовність попереджувальних оздоровчих заходів – було представлено доцентом ЦНТУ Юрієм Малаховським.
211Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: