Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 березня, 13:45
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/03/20/u-kirovogradskii-oblasti-znizili-tarifi-na-gaz.htm
новини, 20 березня, 13:45

У Кіровоградській області знизили тарифи на газ


ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" в квітні знизить ціну на газ для населення з 8,55 грн за кубометр до 8,38 грн за кубометр.


Про це йдеться на сайті "Нафтогазу", пише ukr.lb.ua.


"У березні компанії Нафтогазу скористалися привабливою ринковою ситуацією і закупили достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів групи. З огляду на це, ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів у Кіровоградській області та інших регіонах на 2%, не встановлюючи максимально можливу торговельну націнку постачальника, дозволену законодавством", - заявили в компанії.


ЦПК "Нафтогаз України" в кінці 2018 року замінила газзбут "Центргаз" в Кіровоградській області. Відповідно, ця пропозиція в основному стосується тільки цього регіону. В інших областях монопольне становище займають приватні газзбути, більшість з них входить в групу РГК Дмитра Фірташа.


Побутові споживачі в інших регіонах теж можуть підписати договір з ЦПК "Нафтогаз України", алгоритм цієї процедури є на сайті ЦПК.


Нагадаємо, 14 березня глава правління "Нафтогазу України" Андрій Коболєв повідомив, що ціна на газ для населення з квітня буде вищою за ринкову. З урахуванням ПДВ і витрат на транспортування і поставку ціна виходить на рівні приблизно 8380 грн/тис. кубометрів, тоді як в основному населення платить по 8550 грн.


Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у відповідь закликав "Нафтогаз" знизити ціну на газ для населення, якщо у нього є така можливість.


272Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: