Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 березня, 16:37
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/03/15/z-pochatku-roku-vid-meshkantsiv-kirovogradschini-nadiishlo-12-zvernen-na-servis-puls-.htm
новини, 15 березня, 16:37

З початку року від мешканців Кіровоградщини надійшло 12 звернень на сервіс «Пульс»


Протягом січня-лютого цього року на сервісу „Пульс” надійшло 12 звернень від платників податків Кіровоградської області, з них 10 – по податковому напрямку та 2 – по митному, повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.


У сфері оподаткування платників податків та громадян цікавили питання роботи органів ДФС – 6 звернень (60%) та реєстрації податкових накладних і звітності в електронному вигляді – 4 звернення (40%).


У сфері діяльності Кіровоградської митниці ДФС громадяни скаржилися на дії працівників митного поста «Олександрія» Кіровоградської митниця ДФС, на безпідставне завищення митної вартості автомобілів, невчасне оформлення митних декларацій працівниками митного поста «Кіровоград-центральний» та затримку митного оформлення транспортних засобів.


Питання, порушені заявниками, вирішені по суті. Результати розгляду відображені в Інформаційних картках та направлені до ІДД ДФС України.


Головне управління фіскальної служби у Кіровоградській області нагадує, що у випадку якщо хтось володіє інформацією про неправомірні дії або бездіяльність працівників Державної фіскальної служби у Кіровоградській області, факти корупції чи зловживання службовим становищем працівниками податкової інспекції, міліції чи митної служби, необхідно звертатися на телефон антикорупційного сервісу «Пульс» - 0 800-501-007, напрямок «4».184Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: