Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 15 березня, 16:13
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/03/15/na-rozgljad-do-fiskalnoi-sluzhbi-kirovogradschini-nadiishlo-13-zapitiv-na-publichnu-informatsiju.htm
новини, 15 березня, 16:13

На розгляд до фіскальної служби Кіровоградщини надійшло 13 запитів на публічну інформацію


З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності, Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області забезпечено розгляд документів, з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації», які надійшли до обласного відомства та територіальних органів засобами поштового зв’язку, електронною поштою та особисто від запитувача, повідомляє ГУ ДФС у Кіровоградській області.


Так, упродовж січня-лютого 2019 року до Головного управління ДФС у Кіровоградській області та його територіальних органів надійшло 13 запитів на отримання публічної інформації. З них 8 запитів або 61,5% отримано від фізичних осіб, 3 запита або 23,1% від юридичних осіб та 2 запита (15,4%) від об»єднання громадян. 


Відповідно до частини 1 ст.20 Закону України від 13 січня 2011 року №2939-VІ «Про доступ до публічної інформації», розглянуто та опрацьовано 13 запитів, з яких задоволено 12 запитів, відмовлено по 1 запиту. 


Як повідомили в управлінні обслуговування платників ГУ ДФС в області запитувачей цікавила інформація щодо надання рахунків для сплати податків та заборгованостей, щодо проведення перевірок, а також щодо діяльності суб”єктів господарської діяльності та діяльності фіскальних органів. 196Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: