Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 березня, 12:35
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/03/14/na-kirovogradschini-agitatsiini-materiali-kandidativ-u-prezidenti-rozmischujut-u-nevstanovlenih-mistsjah.htm
новини, 14 березня, 12:35

На Кіровоградщині агітаційні матеріали кандидатів у Президенти розміщують у невстановлених місцях


На Кіровоградщині представники Громадянської мережі ОПОРА зафіксували агітаційні матеріали кандидатів у Президенти Олександра Соловйова та Руслана Кошулинського, розміщені з порушенням виборчого законодавства - повідомляє ОПОРА.


13 березня представники Громадської мережі ОПОРА звернулися із заявою до Світловодського відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області щодо розміщення агітаційних плакатів Олександра Соловйова у невстановлених місцях. Зокрема, на стовпах, стічних трубах та інших місцях. На плакаті зображено портрет кандидата у Президенти та слоган «Прийшов час розумної сили! Приєднуйся!».Олександра Соловйова висунули на вибори політична партія «Розумна сила». Телефон партії, який вказаний на всеукраїнському сайті, знаходиться поза зоною досяжності.


Також представники ОПОРИ зафіксували розміщення у невстановлених місцях агітаційних плакатів кандидата у Президенти Руслана Кошулинського. У центральній частині міста розмістили плакат із зображенням політика та слоган «Єдиний вибір українців» на стовпах, паркані, дверях та на парковці для велосипедів. Спостерігачі ОПОРИ звернулися із заявою до Кропивницького відділу полції ГУНП України в Кіровоградській області.Очільник Кіровоградського обласного осередку ВО «Свобода» Андрій Міщенко зазначив, що йому невідомо про цей факт.


«Агітаційні матеріали із зображенням Олександра Соловйова та Руслана Кошулинського розміщені з порушеннями за різними адресами. Нагадаємо, що міська рада Кропивницького виділила для розміщення агітацій спеціальні місця. На попередніх виборах ми неодноразово фіксували подібні правопорушення», – зазначила координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами  в Кіровоградській області Зоя Лебідь.


Згідно з ч. 7 ст. 8 Закону України «Про рекламу» розміщення  реклами  та/або  рекламних  засобів на підтримуючих,  опорних  та  інших  елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється.


Таке розміщення агітаційних матеріалів кандидатів на пост Президента України може мати ознаки порушення за ст. 212-14 КУпАП.151Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: