Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 лютого, 08:05
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/02/20/jak-pratsjuvatime-viplata-subsidii-gotivkoju.htm
новини, 20 лютого, 08:05

Як працюватиме виплата субсидій готівкою


Монетизація субсидій відбуватиметься разом з виплатою пенсії або шляхом видачі готівки в касах "Ощадбанку".


Про це повідомляє прес-служба Кабміну, пише "Економічна правда". 


"Пенсіонери отримають допомогу від держави для оплати комунальних платежів за лютий 2019 року у березні разом з пенсією", - йдеться в повідомленні.


Решта субсидіантів зможуть отримати субсидію з 12 березня у найближчому відділенні "Ощадбанку" за пред’явленням паспорту та ідентифікаційного коду.


В уряді попереджають, що таке поняття як обов’язковий платіж скасовується.


"Домогосподарство отримає субсидію готівкою та має самостійно розрахуватися за спожитий газ, тепло, воду, електроенергію, а кошти, які залишаться після оплати комуналки, може використати на свій розсуд", - заявили в уряді.


Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо станом на травень 2019 року, у домогосподарства буде прострочена понад місяць заборгованість за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020 років не призначатимуть.


В уряді нагадують, що у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік.


"Тому усім отримувачам субсидій потрібно обов’язково подати Заяву і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення. Автоматичне перепризначення допомоги стосуватиметься лише тих, хто звернеться за субсидією вперше у 2019 році", - йдеться в повідомленні.


Детальніше про виплату субсидій готівкою читайте у статті Економічної правди: Субсидія 2019: чим загрожує монетизація і виплати готівкою


148Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: