Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 лютого, 09:27
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/02/14/torik-blizko-100-shukachiv-roboti-pidpisali-kontrakt-na-sluzhbu-v-zsu.htm
новини, 14 лютого, 09:27

Торік близько 100 шукачів роботи підписали контракт на службу в ЗСУ


Державна служба зайнятості бере неабияку участь у проведенні інформаційно-просвітницької роботи серед безробітних громадян щодо популяризації служби в Збройних силах України, як одного з видів зайнятості.


У кожному центрі зайнятості та філії обласного центру зайнятості для представників військових комісаріатів створено умови для проведення роботи, спрямованої на інформування безробітних про військову службу в Збройних Силах України, а також надання шукачам роботи різнопланових консультацій з питань, пов'язаних  з військовою службою за контрактом. Також діють інформаційні куточки, де розміщені рекламно-агітаційні матеріали щодо умов прийняття на військову службу за контрактом та вступу до вищих військових навчальних закладів - повідомляє відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Крім цього, для безробітних громадян проводяться семінари з орієнтації на службу в Збройних Силах України за участі представників військкоматів. Під час цих заходів здійснюється інформування присутніх щодо умов та переваг проходження військової служби за контрактом. Учасників ознайомлюють з основними вимогами до претендентів, а також пільгами і гарантіями для військовослужбовців. Крім того, безробітним розповідають про стан матеріального і пенсійного забезпечення та інші питання щодо соціального захисту військовослужбовців.


Так, у 2018 році проведено 558 заходів за участі представників військоматів. У результаті зазначеної спільної роботи, 96 осібпрацевлаштовані на військову службу за контрактом.


Варто зазначити, що ця робота проводиться у рамках спільного рішення про сприяння у відборі та прийнятті громадян України на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України, ухваленого Кіровоградським обласним центром зайнятості  та обласним військовим комісаріатом.265Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: