Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 лютого, 10:25
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/02/13/rjatuvalniki-proveli-piznavalnu-aktsiju-dlja-novoukrainskih-gimnazistiv-foto-.htm
новини, 13 лютого, 10:25

Рятувальники провели пізнавальну акцію для новоукраїнських гімназистів (ФОТО)


У справі попередження пожеж, техногенних і природних катастроф працівники Служби порятунку найбільше уваги приділяють навчанню дітей та молоді правилам безпечної життєдіяльності. Одним із таких навчальних інтерактивних заходів, у якому залюбки беруть участь не лише діти, а й дорослі, є акція «Запобігти. Врятувати Допомогти», повідомляє прес-служба У ДСНС в Кіровоградській області.


12 лютого працівники Новоукраїнського районного відділу Управління ДСНС в області побували в гостях у колективу школи-гімназії з поглибленим вивченням англійської мови м. Новоукраїнки, де провели акцію із залученням пожежно-рятувальної техніки. У процесі спілкування рятувальники роз’яснювали учням школи, наскільки важливо знати й постійно дотримуватись правил безпеки, які необережні вчинки найчастіше призводять до біди і як потрібно поводитись у різних екстремальних ситуаціях, зокрема під час пожежі в громадському місці, у квартирі, під’їзді чи житловому будинку, як надавати допомогу постраждалим, як уникнути травм, якщо натрапив на вибухонебезпечний предмет, кому і за якими номерами телефону повідомляти про надзвичайну подію та ще багато іншого. 


Варто відзначити високу активність гімназистів, які охоче спілкувались з бійцями пожежно-рятувальної частини міста, цікавились роботою рятувальників, розпитували про оснащення пожежного автомобіля та його призначення, коли і як воно застосовується, брали участь у вікторині, запропонованій працівниками служби з надзвичайних ситуацій, уважно слухали роз’яснення правил безпеки та жваво їх обговорювали, приміряли бойовий одяг, каски та протигази. 


Безумовно, спільною метою батьків, вчителів та працівників пожежно-рятувальної служби є створення відповідних умов для зростання, розвитку й навчання дитини, щоб вона не почувалась безпорадною у різних ситуаціях не тільки сьогодні, а і в майбутньому. Для цього потрібно докласти максимум зусиль і задіяти усі можливі засоби, адже життя й здоров’я дитини – понад усе.


         257Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: