Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 25 січня, 13:34
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/01/25/kiivski-likari-vrjatuvali-kropivnichanku-jaka-maizhe-ne-mala-shansiv-vizhiti.htm
новини, 25 січня, 13:34

Київські лікарі врятували кропивничанку, яка майже не мала шансів вижити (ВІДЕО)Кардіохірург, директор Інституту серця МОЗ України, суспільний діяч та блогер Борис Тодуров на своїй власній сторінці в мережі facebook повідомив, що з Кропивницького в Інститут серця потрапила пацієнтка з вірусною пневмонією, яка ще 9 днів тому не мала шансів вижити. Це безпрецедентний випадок, вперше в Україні пацієнтку привезли в інститут серця за 300 км в спеціальному автомобілі, який був обладнаний медичною техніком, що дозволила робити повний штучний кровообіг.


На сьогоднішній день Юлія Володимирівна дихає самостійно і лікарі планують переводити до загальної палати.


За словами Бориса Тодурова це вперше в Україні виконана така процедура і вперше пацієнтку в такому складному стані везли більш ніж за 300 км на повному штучному кровообігу.


«Впервые в Украине больная с вирусной пневмонией была доставлена в Институт Сердца на полном искусственном кровообращении за 300 км от Киева. Еще 9 дней в реанимации на экстракорпоральной мембранной оксигенации. Экстубирована, сегодня убираем ЭКМО. Пациентка, которая еще несколько дней назад не имела шансов на выживание, сегодня идет на поправку. Огромная профессиональная работа большой команды специалистов. Всем большое спасибо. Горжусь Вами, ребята.»


8563Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Л.В.Шубіна 25 січня 16:32
0
Браво, Лікарю! Дай Вам Бог здоров'я і довгих років життя !
Відповісти
лідія26 січня 11:11
0
МОЛОДЕЦЬ!!! ДАЙ БОГ ДОВГИХ РОКІВ І ДОБРОБУТУ!!! ТАКИХ МАЛО ЛІКАРІВ.ВАМ ЗДОРОВ"Я І УСПІХІВ!!!
Відповісти
Наталья26 січня 11:44
0
Борис Тодуров врач от Бога,с таких людей нам всем надо брать пример,низкий поклон за его золотые руки, здоровья и успехов в работе!!!
Відповісти
ЖУК В.Г26 січня 12:24
0
Огромное спасибо. Вам. АНГЕЛЫ- ХРАНИТЕЛИ - ГРИГОРИЙ УРСУЛ. БОРИС ТОДУРОВ и весь КОЛЛЕКТИВ ИНСТИТУТА СЕРДЦА!!! Вы спасли жизнь почти безнадежной. тяжелобольной ЮЛИИ ЕВЧИК. Пускай Ваши руки никогда не знают усталости. а Ваши сердца не будут холодными к чужой боли.Ваш поступок говорит о том. что деньги не являются мерилом жизни. Счастья и благополучия Вам и Вашим семьям!!!
Відповісти
Бондаренко Л.26 січня 13:58
0
Щиро вдячні Вам. Таких лікарів потрібно цінувати, їх не так багато залишилось на Україні. Низький уклін Вам, хай Ваш світлий розум, золоті руки та добрі серця ще довго допомагають людям!
Відповісти
Бондаренко Л.26 січня 13:59
0
Щиро вдячні Вам. Таких лікарів потрібно цінувати, їх не так багато залишилось на Україні. Низький уклін Вам, хай Ваш світлий розум, золоті руки та добрі серця ще довго допомагають людям!
Відповісти
Юлия 28 січня 10:02
0
Вы прекрасны!
Відповісти
Ирина28 січня 14:33
0
Молодцы дай бог здоровья вам и вашим семьям.
Відповісти
Виктория31 січня 09:50
0
Спасибо вашей команде докторов что вы есть! Что вы любите свою профессию и спасаете жизни! Как хорошо что наука шагает вперёд и специалисты изобретают такие необходимые аппараты и медикаменты для спасения жизни! Жизнь и здоровье - это самое дорогое что есть у человека! Вы маленькие боги!
Відповісти
Лидия19 лютого 08:55
0
Низький укл1н вам!
Відповісти
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: