Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 січня, 12:10
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/01/14/raikovich-diti-uchasnikiv-ato-tochno-matimut-pilgi-na-harchuvannja-do-sesiinogo-zasidannja-potim-pitannja-vreguljuetsja.htm
новини, 14 січня, 12:10

Райкович: діти учасників АТО точно матимуть пільги на харчування до сесійного засідання, потім питання врегулюєтьсяСьогодні, 14 січня, у приміщенні міськради Кропивницького відбулася апаратна нарада міського голови Андрія Райковича. У ході якої очільник міста дав розпорядження управлінню освіти взяти під контроль  першочергові питання після початку навчання після канікул - повідомляє "Кіровоград24".


«Сьогодні діти вийшли після канікул на навчання. Прошу управління освіти контролювати питання температури у навчальних закладах та стану здоров`я дітей. А також питання тендерів на харчові продукти. Щоб ми чітко прозвітували, що закупки і вибір постачалтника проведені правильно, відповідно до нормативної бази України», - зазначив Райкович.


Також міський голова пояснив, яка ситуації з пільговим харчуванням дітей учасників АТО:


«Прошу вибачення у батьків, що виникли такі хвилювання. До сесійного засідання буде надано пільгове харчування, на засіданні це питання буде врегульовано».


115Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: