Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 11 січня, 15:29
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2019/01/11/ribalok-kirovogradschini-poperedili-pro-nebezpeku-na-lodu.htm
новини, 11 січня, 15:29

Рибалок Кіровоградщини попередили про небезпеку на льоду11 січня фахівці пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини провели чергове профілактичне відпрацювання місць масового підлідного вилову риби в Світловодському районі - повідомляє прес-служба У ДСНС в області.


Головна думка, яку намагались донести до свідомості рибалок рятувальники, – перш ніж ступити на крихку поверхню, слід ретельно підготуватись, щоб риболовля не стала останньою у житті. Не лише якісне спорядження потрібне для вдалого «полювання», але й засоби особистої безпеки. Рибалки, з якими спілкувались світловодські рятувальники, виявили гарну обізнаність із правилами безпеки на кризі та показали принаймні найпростіші засоби порятунку – мотузку та плішню на довгому древку.


Проте загалом громадяни, що мають таке небезпечне захоплення як зимова риболовля, вважають себе досвідченими екстремалами та запевняють, що ніколи не виходять на лід, не впевнившись у його міцності.


Фахівці Служби порятунку нагадали рибалкам, що біда може трапитись з кожним, та роздали застережні листівки.
         

187Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: