Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 листопада 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/11/09/u-kropivnitskomu-rjatuvalniki-proveli-dlja-shkoljariv-natsionalnii-urok-bezpeki.htm
новини, 9 листопада 2018

У Кропивницькому рятувальники провели для школярів Національний урок безпеки


В усіх дошкільних та загальноосвітніх закладах Кіровоградської області триває Тиждень знань з безпеки життєдіяльності. Освітяни, батьки та рятувальники об’єднали свої зусилля, щоб навчити дітей прийомам самопорятунку та допомоги постраждалим внаслідок різних надзвичайних подій і ситуацій, розповісти, якими тяжкими можуть бути наслідки пожеж, аварій, вибухів, та головне - навчити, як уникнути прикрих ситуацій, щоб не завдати шкоди власному життю і здоров’ю - повідомляє У ДСНС України у Кіровоградській області.


9 листопада співробітники Управління ДСНС в області провели надзвичайний захід для учнів загальноосвітньої школи № 16 м. Кропивницький. Розпочався навчальний день з акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»: дітям продемонстрували, як працює рятувальне відділення під час гасіння пожежі, як надається допомога постраждалому. 


Школярі отримали можливість ознайомитися з оснащенням пожежного автомобіля та дізнались, як і коли воно застосовується, приміряли спорядження рятувальників, бойовий одяг та протигази. 


Під час спілкування з рятувальниками учні середніх і старших класів дізналися, яких правил безпеки необхідно дотримуватись, аби не виникало пожеж, вивчили алгоритм дій при виникненні пожежі чи іншої надзвичайної події вдома та у громадському місці. Рятувальники також детально пояснили, що робити при виявленні вибухонебезпечних предметів та боєприпасів часів минулих воєн, за яким номером повідомляти про небезпечну знахідку та як викликати Службу порятунку у разі виникнення надзвичайної події. Молодші школярі з навчального мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу» дізнались про правила безпечної поведінки у побуті. Після перегляду мультфільма та під час вікторини «Безпека життєдіяльності» закріпили отримані знання. Найактивніші учасники отримали заохочувальні подарунки.


Педагоги відзначають важливість проведення таких спільних заходів, адже безпека дітей – справа дуже важлива, тож радо запрошують рятувальників до навчальних закладів.


                  

199Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: