Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 листопада 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/11/09/prokuraturoju-poperedzheno-vibuttja-z-volodinnja-derzhavi-66-ga-silskogospodarskih-zemel.htm
новини, 9 листопада 2018

Прокуратурою попереджено вибуття з володіння держави 66 га сільськогосподарських земельВ ході реалізації Знам’янською місцевою прокуратурою представницьких повноважень попереджено незаконне вибуття з володіння держави 66 га сільськогосподарських земель, вартість яких становить понад 2,1 млн грн. - повідомляє Прес-служба прокуратури Кіровоградської області


Спірні земельні ділянки перебувають у постійному користуванні установи відбування покарань для здійснення господарської діяльності з метою матеріального забезпечення ув’язнених.


Разом з тим, громадян шляхом пред’явлення відповідного позову протиправно намагався обернути земельні ділянки на власну користь тим самим позбавивши державну установу можливості використовувати їх для задоволення вищенаведених потреб засуджених.


За принципової процесуальної позиції прокурора, яким здійснено вступ у цивільну справу за позовом мешканця с. Стара Осота Олександрівського району до ДУ «Олександрівський ВЦ (№104)» про визнання недійсними державних актів на право постійного користування землею та визнання такого права за позивачем, судом у задоволенні вказаних позовних вимог відмовлено в повному обсязі.


фото - ВКурсе.ua

202Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: