Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 жовтня, 10:15
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/10/12/privatbank-ta-aliorbank-vidkrili-mozhlivist-vigidnih-swift-perekaziv-z-polschi-v-ukrainu.htm
новини, 12 жовтня, 10:15

ПриватБанк та AliorBank відкрили можливість вигідних Swift переказів з Польщі в Україну


Українці, які працюють в Польщі, відтепер можуть переказувати гроші на батьківщину через новий, безпечний та доступний онлайн сервіс. ПриватБанк разом з Alior Bank запустили послугу, яка дозволяє відправляти до України SWIFT перекази за допомогою смартфону або через Інтернет без комісії.Для відправки такого переказу достатньо скористатися онлайн сервісом Alior Bank, придбати валюту EUR/USD у валюто обміннику (обміняти долари або польські злоти, за курсом банку) та відправити SWIFT переказ до ПриватБанку.
Валюта відправки

Канал відправки

Тариф за відправку

  • EUR

Валютний обмінник Alior Bank

(моб. додаток або веб-сайт)

0

  • USD

3 USD


Термін надходження переказу до України становить не більше одного робочого дня. ПриватБанк зараховує грошові кошти на картки або рахунки одержувачів в режимі онлайн. Тобто, при надходженні SWIFT-платежу в ПриватБанк, кошти зараховуються клієнту в лічені секунди. За отримання SWIFT переказу в ПриватБанку додаткові комісії  відсутні.


174Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: