Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 жовтня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/10/12/politseiski-prodovzhujut-poshuki-znikloi-diani-hrinenko-foto-.htm
новини, 12 жовтня 2018

Поліцейські продовжують пошуки зниклої Діани Хріненко (ФОТО)


У рамках розслідування додатково відпрацьовано територію трьох населених пунктів Знам’янського району. До заходів було залучено працівників місцевого відділу поліції, спецпідрозділу обласного главку відомства, поліції охорони, а також кінологів зі службовими собаками, рятувальників та військовослужбовців Нацгвардії.


Перед початком заходів учасники зведеного пошукового загону пройшли інструктаж, розподілили маршрути та визначили напрямки руху кожної групи. 


Спільними зусиллями протягом дня обійшли територію площею близько 500 га, що охоплює населені пункти, лісосмуги та ділянки між ними.


Крім того, у рамках пошуків для перевірки колодязів поблизу домоволодінь було застосовано спеціальну відеокамеру, призначену для проведення зйомки під водою.


Робота щодо встановлення місцезнаходження зниклої неповнолітньої триває. 


Нагадаємо, минулих вихідних до пошукових заходів було залучено особовий склад більшості територіальних підрозділів поліції області, повідомляє сектор комунікації поліції Кіровоградської області.


                     


236Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: