Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 24 вересня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/09/24/kropivnitski-rjatuvalniki-vshanuvali-pam-jat-mikoli-ermakova.htm
новини, 24 вересня 2018

Кропивницькі рятувальники вшанували пам'ять Миколи Єрмакова


У суботу, 22 вересня, в Управлінні ДСНС України у Кіровоградській області вшанували пам'ять видатного вогнеборця Кіровоградщини Миколи Івановича Єрмакова. У день 79-ї річниці з дня його народження до меморіальної дошки на фасаді Управління були покладені квіти - повідомляє Управління ДСНС України у Кіровоградській області. 

 

Полковник внутрішньої служби Микола Іванович Єрмаков – легендарний очільник відділу пожежної охорони нашого краю, - назавжди залишиться для усіх нас людиною, яка наповнювала світ добрими справами та випромінювала невичерпну життєву енергію. Його завзяття та відвага, рішучість та відданість улюбленій справі завжди були взірцем для оточуючих. Саме під час керування Миколи Івановича наш гарнізон став одним із найпотужніших в Україні. Він вклав багато праці у розбудову матеріально-технічної бази пожежно-рятувальної служби області, наполегливо втілював програму модернізації зв’язку у пожежних частинах, дбав про створення належних  умов несення служби бійцями гарнізону та забезпечення власним житлом їх родин, розвиток пожежно-прикладного спорту та підвищення авторитету пожежної охорони. Дня нього у професійній діяльності не існувало дрібниць. Разом з тим він був зразковим сім’янином, понад усе любив дітей, онуків та правнуків.


Для усіх рятувальників Кіровоградщини Микола Єрмаков був і завжди буде людиною з великої букви, легендарним пожежним та зразком високого професіоналізму.


            

320Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: