Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 20 серпня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/08/20/u-znam-jantsividbulas-bitva-suhimi-farbami-foto-.htm
новини, 20 серпня 2018

У Знам’янці відбулась «битва» сухими фарбами (ФОТО)Щоб зацікавити молоде покоління українців жити цікаво, відповідально та безпечно, рятувальники Кіровоградщини не минають нагоди долучити дітей різного віку до акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».


Сценарій цієї акції поєднує елементи розваги, веселощів, рухливих ігор та безліч пізнавальних моментів. Тому і малеча з дитсадочків, і учнівська молодь однаково активно беруть участь у змаганнях та конкурсах.


Творчо підійшли до проведення навчально-розважального заходу для молоді рятувальники Знам’янського міськрайвідділу Управління ДСНС в області: крім традиційних конкурсів з програми акції, відбулась феєрична «битва» сухими фарбами!


Рятувальники разом із відпочивальниками літнього табору, організованого на базі дитячо-молодіжного Центру ГО «Нове Покоління», розфарбували усе довкола та самих себе веселковими кольорами, а потім допомогли змити фарбу водою з пожежного рукава.


Саме такі нестандартні моменти, на думку рятувальників Знам’янки, допомагають краще зацікавити дітей важливими речами. Діти надовго запам’ятають не лише, як обсипались фарбами, але і як одягати протигаз, як поводитись під час надзвичайних подій, як розпізнати небезпечний предмет тощо.


Тим паче, що рятувальники, крім вражень, залишають дітям на згадку яскраві листівки застережного змісту.                        


419Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: