Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 9 серпня, 14:11
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/08/09/moratorii-na-zemlju-e-chinnikom-pravoporushen-v-agrosferi-minjust.htm
новини, 9 серпня, 14:11

Мораторій на землю є чинником правопорушень в агросфері — Мінюст


Мораторій на купівлю-продаж земель є чинником правопорушень в агросфері, пише

"Економічна правда". 


Про це пише Олена Сукманова, заступниця Міністра юстиції з питань державної реєстрації, у своїй колонці для Економічної правди.


Як зазначає Сукманова, "за законом пріоритетне право на викуп земельної ділянки має її орендар. Тому зараз і почалися такі собі орендні війни, коли багато хто за будь-яку ціну хоче мати в оренді землю, щоб у випадку зняття мораторію мати право її викупу".


За словами заступниці міністра юстиції, кандидати в орендарі застосовують всі доступні методи: і підробляють договори оренди, і використовують психологічний тиск, і залякують власників земельних ділянок тим, що після зняття мораторію їх землю примусово викуплять за смішні гроші тощо.


"Зараз важко спрогнозувати, коли і за яких умов буде скасовано цей мораторій. Це рішення за політиками. Але всі повинні чітко розуміти, що ця міра є тимчасовою. А тому головним завданням органів виконавчої влади був і є захист права власності людей на землю за будь-яких обставин", - каже вона.


Детальніше читайте у колонці на ЕП: Аграрне рейдерство: чи пожнуть бурю ті, хто сіє вітер?157Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: