Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 25 липня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/07/25/kirovogradschina-sered-oblastei-lideriv-po-remontu-dorig-derzhavnogo-znachennja.htm
новини, 25 липня 2018

Кіровоградщина серед областей-лідерів по ремонту доріг державного значення


Під час урядової наради під керівництвом Прем’єр-міністр України Володимира Гройсмана було розглянуто питання дорожнього будівництва і розвитку дорожнього господарства. "Понад 50% проектів дорожнього будівництва, запланованих на поточний рік, виконано або на завершальній стадії, а у вересні в Уряді очікують повну оцінку ситуації в галузі по всіх областях", - зауважив Прем’єр-міністр - повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.


Він наголосив, що будівельна машина «йде повним ходом». Ситуація на ринку непогана. Але потрібно проаналізувати, що використано, і перерозподілити кошти на проекти, де потрібні додаткові ресурси.


«Більше половини планів вже виконано. Але в різних регіонах по різному ця робота виконується. Я поставив чіткі завдання: темпи (будівництва) треба пришвидшувати, а кошти використовувати ефективно й раціонально, - сказав Володимир Гройсман. - Ми робимо перевірки, будуть аудити по завершенню об’єктів. Далі – у вересні - будемо розуміти, хто впорався з завданнями, хто ні. Всім дам оцінку, хто, маючи ресурси, не зміг організувати роботу».


Учасники наради наголошували, що в регіональному розрізі найкраще із поставленим завданням справляються Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Тернопільська, Херсонська та Хмельницька області, де відсоток виконання робіт перевищує 80%. В Чернівецькій та Сумській області ситуація найгірша.


Довідково

Цього року на ремонт доріг виділене рекордне фінансування – понад 45 млрд грн. Державна субвенція на проекти будівництва доріг місцевого значення склала 11,53 млрд грн. Обсяг фінансування заходів з підвищення безпеки доріг сягнув 2,6 млрд грн.


фото - kr.ukravtodor.gov.ua

298Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

іІрина25 липня 2018 16:03
0
Не глуміться над народом.Траса Кіровоград -кривий Ріг вся в ямах. Села наній братолюбівка, гурівка в ямах,починаючи з середини сіл. Гагньба!
Відповісти
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: