Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 липня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/07/13/na-kirovogradschini-vidkrili-sche-odne-suchasne-mini-futbolne-pole-foto-.htm
новини, 13 липня 2018

На Кіровоградщині відкрили ще одне сучасне міні-футбольне поле (ФОТО)


Це вже 9 сучасний майданчик, відкритий нинішнього року на Кіровоградщині, у рамках державноїпрограми розвитку спортивної інфраструктури. Майданчик було збудовано на території Гайворонського навчально-виховного об’єднання № 1. Реалізація проекту була здійснена у рамках ініціативиСергія Кузьменка "Здоров'я наших дітей" - повідомляє сайт Кіровоградської ОДА.


На урочисте відкриття міні-футбольного поля завітав голова обласної державної адміністрації, керівництво місцевої влади, діти та їх батьки. "Принципово на кожне спортивне міні-поле, яке ми в області відкриваємо, приїжджаю особисто, щоб пересвідчитися у якості виконаних робіт", - зауважив Сергій Кузьменко під час спілкування із батьками та дітьми, які завітали на урочистості. Голова облдержадміністрації відзначив, що такі майданчики - це лише один із позитивних прикладів спільної реалізації центральною та місцевою владою важливих інфраструктурних проектів: "і опорні школи ми створили, і лікарні ремонтуємо, і дитячі садки та сільські амбулаторії будуємо і будуватимемо, і маємо ще багато планів, щоб створити комфортні і якісні умови у нашій країні".


Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко додав, що саме Президент України виступив із ініціативою будівництва сучасних міні-футбольних полів зі штучним покриттям.


Після урочистого відкриття керівник області вручив команді-господарю сітку футбольних м'ячів. На новенькому полі також відбувся товариський матч між місцевими футбольними командами. Уболівальників пригощали морозивом.


                    

353Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: