Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 13 липня, 12:31
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/07/13/na-kirovogradschini-robotodavtsi-proponujut-robotu-13-juristam.htm
новини, 13 липня, 12:31

На Кіровоградщині роботодавці пропонують роботу 13 юристам


 Роботодавці Кіровоградської області потребують 13 працівників за професіями «юрист» та «юрисконсульт». Їх готові взяти на роботу такі підприємства як ТОВ «Ліки Плюс»,КП«Житлово-експлуатаційна контора № 9» Міської ради міста Кропивницького, Добровеличківський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, СФГ «Павел» та ін. - повідомляє Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості


Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 2 205 грн (неповний робочий час) до понад 7 тисяч гривень.


Наприклад, Підприємство «Обласний центр трудової і соціальної реабілітації інвалідів» всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»платитиме юристові 5тисяч гривень у місяць, а ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» запрошує спеціаліста на посаду юрисконсульта з оплатою праці 7371 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та посади працівника, стажу роботи та рівня освіти.


Актуальними є вакансії для юристів практично у всіх районах Кіровоградської області:


Назва району

Кількість вакансій

Бобринецький

-

Благовіщенський

1

Вільшанський

-

Гайворонський

-

Голованівський

-

Добровеличківський

1

Долинський

1

Знам'янський

-

Кіровоградський

8

Компаніївський

-

Маловисківський

-

Новгородківський

-

Новоархангельський

-

Новомиргородський

-

Новоукраїнський

2

Олександрівський

-

Олександрійський

-

Онуфріївський

-

Петрівський

-

Світловодський

-

Устинівський

-


Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.


193Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: