Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 червня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/06/22/shkoljari-dolinschini-grajuchis-piznavali-svit-profesii.htm
новини, 22 червня 2018

Школярі Долинщини, граючись, пізнавали світ професій


Для школярів літо –час канікул, саме цієї порирозпочинають працювати літні пришкільні табори. Долинська районна філія Кіровоградського ОЦЗ активно продовжує готувати школярів до свідомого вибору професійного шляху, популяризувати робітничі професії, сприяти формуванню у молоді засад профорієнтаційної культури особистості. Ця робота не зупиняється і влітку.


Фахівцями Долинської районної філії було організовано та проведено виїзні профорієнтаційні заходи з використанням «Мобільного центру професійної орієнтації» для учнівської молодіКЗ «Маловодянська ЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Олександрівська ЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Суходільська ЗШ І-ІІІ ст.»,КЗ «Братолюбівська ЗШ І-ІІІ ст.» та КЗ «Василівська ЗШ І-ІІІ ст.» - повідомляє С. Щербіна, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Долинської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.


Мета заходів – в ігровій формі розповісти дітям про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, ознайомити з формулою правильного професійного вибору


Старшокласники брали активну участь урізноманітних іграх та конкурсах: «Збери літери», «Чий інструмент?», «Крокодил», «Веселі ребуси»,«Допитлива ворона» .У свою чергу наймолодші школярістали учасникамиконкурсу малюнка «Професії майбутнього».


Кмітливими, допитливими та добре обізнаними зі світом професій показали себе учні шкіл району під час вирішення профорієнтаційних завдань.


Усі бажаючи мали змогу ознайомитися з інформаційними матеріалами, розміщеними у мобільному профорієнтаційному центрі, а під час індивідуальних консультацій учасники заходу, за допомогою профорієнтаційних методик, могли визначити свої професійні нахили та здібності і отримати методичні та практичні рекомендації щодо вибору професії.


      409Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: