Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 17 квітня, 09:14
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/04/17/sogodni-robotodavtsi-kirovogradschini-potrebujut-ponad-130-pratsivnikiv-za-profesieju-shvachka-.htm
новини, 17 квітня, 09:14

Сьогодні роботодавці Кіровоградщини потребують понад 130 працівників за професією «швачка»


Сьогодні роботодавці області потребують понад 130 працівників за професією «швачка». Серед підприємств, які потребують зазначених фахівців -ТОВ Фірма "КУРТАЖ", ТДВ "Швейна фабрика "Україна", ТОВ "Швейне виробництво "Мрія Є", ТОВ "ДРІМ ОТТЕ",  ПРАТ "Швейна фабрика "Зорянка", ТОВ "Фешн голд", Кіровоградська філія спільного підприємства у формі ТОВ "РІФ-1", ФОП Стрельченко М.П., ТОВ "Катеринославські меблеві майстерні", Промислово-торгівельне підприємство "Мастер", ФОП Ковчак С.І. Професія «швачка» ввійшла в п’ятірку професій, що користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці. Це й недивно, бо потреба у таких фахівцях постійна і має тенденцію до зростання. 


Безробітні, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості області, мають можливість здобути професію швачка. 


Професію швачки можна набути як в навчальних закладах області, так і  на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Наприклад, з 18 квітня поточного року розпочинається навчання в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Термін навчання 4,9 міс. 


Якщо вас зацікавила професія швачки, за більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості.


Бажаємо успіхів у виборі вкрай необхідної та корисної професії для багатьох людей.


416Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: