Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 22 березня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/03/22/anons-tok-shou-bar-er-na-telekanali-ttv-ukraina-na-olimpiadi-v-pivdennii-korei.htm
новини, 22 березня 2018

АНОНС: Ток-шоу «Бар’єр» на телеканалі ТТV: Україна на Олімпіаді в Південній КореїЯк вже повідомляв сайт «Кіровоград24» у четвер, 22 березня, на телеканалі ТТV вийде черговий випуск ток-шоу «Бар’єр». Автором і ведучим програми є політик та журналіст Олександр Дануца.


Темою чергової програми є «Україна на Олімпіаді в Південній Кореї». Гостями в студії будуть Юрій Ілючек - головний редактор газети "Спортревю New", заслужений журналіст України та Євген савранський - директор ДЮСШ №3


Питання до гостей можна поставити в коментарях під цією публікацією, або на сайті, або в соціальній мережі фейсбук. Також питання можна буде поставити в ході дискусії під онлайн трансляцією в мережі фейсбук, яка вестиметься зі сторінки сайту «Кіровоград24».


Нагадаємо, що ток-шоу «Бар’єр» в ефірі в четвер, 22 лютого. Пряма трансляція на телеканалі ТТV о 19:00 (аналогове мовлення)


Трансляція о 20:30 (цифрове мовлення: Т2 та кабельні мережі)


Онлайн трансляція в соціальній мережі фейсбук на сторінці сайту «Кіровоград24»


443Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: