Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 березня 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/03/14/anatolii-gritsenko-na-viborah-dlja-nas-golovne-ne-kilkist-a-nadiinist.htm
новини, 14 березня 2018

Анатолій Гриценко: На виборах для нас головне не кількість, а надійність


Сьогодні, 14 березня у Прес-клубі міста Кропивницького, відбулася прес-конференція голови Координаційної Ради партії «Громадська позиція» Анатолія Гриценка.


Політик побував з робочим візитом у трьох містах Кіровоградщини – Кропивницькому, Олександрії та Світловодську.


У ході прес-конференції Анатолій Гриценко розповів про плани партії на майбутніх виборах та поспілкувався з кропивницькимм журналістами. 


«Сьогодні я приїхав з робочим візитом на Кіровоградщину, щоб розповісти більшій кількості людей про те, які погляди та плани має партія «Громадянська позиція». Найголовніше для нас - боротьба з олігархатом, не з великим бізнесом, а саме з тими олігархами, які лізуть до влади та руйнують країну з середини. Також велике значення на сьогоднішній день надається підтримці української армії», - говорить Анатолій Гриценко. 


«Що стосується виборів, то можу зазначити, що висуватимемо наших претендентів тільки там, де є перевірені люди. Для нас головне не кількість, а надійність», - зазначив політик.


Переглянути прес-конференцію можна у мережі фейсбук на сторінці сайту "Кіровоград24" в розділі відео

310Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: