Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 лютого, 12:32
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/02/19/molod-kropivnitskogo-zaproshuetsja-na-navchannja-do-ukrainskoi-akademii-liderstva.htm
новини, 19 лютого, 12:32

Молодь Кропивницького запрошується на навчання до Української Академії Лідерства


До уваги випускників шкіл, студентів коледжів та першокурсників віком 16–18 років.  Українська Академія Лідерства розпочала відбір студентів 2018-2019 навчального року. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту міської ради Кропивницького.


Українська Академія Лідерства (УАЛ)  — це програма особистісного та суспільного розвитку, головним елементом якої є 10-місячний формаційний курс для випускників середніх шкіл.


Для участі у відборі необхідно до 19 березня 2018 року заповнити онлайн анкету за посиланням: http://goo.gl/KoCvs1


Учасники, що пройдуть усі три етапи відбору, отримають стипендію, яка покриє усі витрати з навчання, проживання, харчування, витрати на мандрівки та медичне забезпечення під час 10 місяців перебування в Українській Академії Лідерства. Детальніше: http://www.ual.org.ua


Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти та Міністерства освіти і науки України.


305Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: