Дата: 19 лютого 2018
новини, 19 лютого 2018

«Зірка» U-19 – «Маріуполь» U-19: раматичний поєдинок дев’ятнадцятирічних

Кропивницька «Зірка» U-19 виграла свою групу в Зимовому кубку U-19 та в стиковому матчі зустрічалась з ровесниками з ФК «Маріуполь». Поєдинок видався наддраматичним і надрезультативним, а завдяки голу на останніх секундах зустрічі, «зірковим» удалось вирвати перемогу з рахунком 4:3.

А перший м’яч «жовто-червоні» забили вже на третій хвилині протистояння. Точним ударом по воротах відзначився Максим Сурженко. Та ще до перерви, на 30-й хвилині, «азовцям» удалося відігратися. Іван Головкін відновив паритет.

А після перерви на полі відбувся справжній голепад. За чотири хвилини після початку другого тайму Максим Сурженко оформив дубль і вивів свою команду вдруге вперед. Але згодом за вісім хвилин «городянам» удалось не лише зрівняти рахунок, а й повести в ньому. Відзначились Данило Литовченко та Олександр Доброходов. Але не минуло й п’яти хвилини, як рахунок знову став нічийний. Результативний «постріл» Данила Фальковського і це 3:3.

Здавалося, основний час зустрічі, в якій нічиї не могло бути, так і завершиться внічию, та на 90+2-й хвилині відзначився центральний захисник господарів Данило Сидоренко і поставив переможну крапку в цій дуелі. З рахунком 4:3 «Зірка» U-19 обіграла своїх однолітків з ФК «Маріуполь».

Аналізуючи це протистояння, тренер кропивничан Андрій Горбань відзначив, що він задоволений грою, незважаючи на те, що було багато помилок в обороні, через що його підопічні й пропустили три м’ячі. Але чотири забитих голи та характер, який продемонструвала команда, не можуть не тішити наставника. А час для того, аби виправити помилки ще є. Нагадаємо, що «зіркові» в чемпіонаті України U-19 стартуватимуть на початку березня, виїзним матчем проти ФК «Олександрія» U-19.

«Зірка» U-19 (Кропивницький) – ФК «Маріуполь» U-19 – 4:3 (1:1).

17 лютого 2018 року (субота). Початок о 12:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка» (поле зі штучним покриттям). 100 глядачів. +1 С. Зимовий кубок U-19.

Арбітр: Кєвліч Єгор (Кропивницький).

Асистенти арбітра: Удовенко Сергій (Кропивницький), Пилипенко Ярослав (Кропивницький).

«Зірка» U-19: 96. Степанцов Богдан, 54. Широков Дмитро, 85. Ходорченко Микита, 46. Сидоренко Данило, 75. потенційний новачок (59. Зорін Іван, 90), 63. Павлюк Кирило, 80. Крутін Максим (56. Ромашев Денис, 78), 69. Сурженко Максим, 83. Фальковський Данило (90. Назарик Андрій, 86), 49. Хруленко Олександр (к/к), 71. Писарєв Станіслав (57. Савіцький Андрій, 65). Запасні: 88. Осіпов Владислав, 35. Лагунов Олександр, 47. Коноваленко Максим.

ФК «Маріуполь» U-19: 12. Михайлов Дмитро, 3. Шинкаренко Дмитро, 4. Маймула Олександр, 15. Доброходов Олександр, 21. Співак Ігор, 8. Булгаков Єгор (к/к), 18. Воскребенцев Андрій, 7. Байдал Антон (9. Бондар Владислав, 71), 17. Мурза Артур, 13. Головкін Іван, 19. Вишняков Кирило (14. Литовченко Данило, 46). Запасні: 1. Кравцов Павло, 6. Бибик Данило, 11. Д’яченко Максим, 20. Мамич Владислав, 16. Кислий Вадим. Старший тренер: Гетьман Олексій.

Голи: 1:0, Сурженко Максим (3); 1:1, Головкін Іван (30); 2:1, Сурженко Максим (49); 2:2, Литовченко Данило (61); 2:3, Доброходов Олександр (69); 3:3, Фальковський Данило (74); 4:3, Сидоренко Данило (90+2).

Попередження: Хруленко Олександр (38), Фальковський Данило (43), Литовченко Данило (53), Михайлов Дмитро (74), Булгаков Єгор (77).