Дата: 14 лютого 2018
новини, 14 лютого 2018

Кропивницька «Зірка» U-19 провела товариський матч з ФК «Тарасівка»

Кропивницька «Зірка» U-19 продовжує підготовку до другої половини чемпіонату й вчора провела товариський матч з ФК «Тарасівка», в якому здобула перемогу з рахунком 5:3.

Уже на шостій хвилині «зірковим» удалося забити. Точним ударом з меж штрафного майданчика відзначився Станіслав Писарєв. Але незабаром гостям удалось відновити паритет. Вадим Воловик довгий час перебував у безпосередній близькості до воріт без гідної опіки, тож наважився на технічний удар і перекинув м’яч за комірець голкіперу точно в дев’ятку воріт – 1:1. А ще за чотири хвилини він же вивів свою команду вперед. На швидкості ввірвавшись у штрафний, Вадим сильно, а головне точно, низом пробив у кут – 1:2.

Але такий хід подій ніяк не згнітив підопічних Андрія Горбаня, котрі доволі швидко зрівняли рахунок. Максим Сурженко випередив голкіпера тарасівців на лінії штрафного майданчика й просто перекинув м’яч через нього – 3:2. Далі ж на полі була рівна гра, а в середині першого тайму суперники обмінялися дальніми «пострілами». З гри пробивав Олександр Хруленко – повз ціль, а гості – зі стандарту – врятував голкіпер «Зірки» U-19 на перегляді.

Та на 40-й хвилині зустрічі Станіслав Писарєв вибіг сам на сам з воротарем, обіграв його, а страж воріт «Тарасівки» збив нашого форварда – пенальті. Одинадцятиметровий чітко реалізував Олександр Хруленко – 3:2.

Друга половина зустрічі була не надто багатою на небезпечні моменти. Опоненти частіше перебували в центрі поля, де й точилася основна боротьба. Розігралися, а потім і роззабивалися команди вже наприкінці поєдинку. Та спочатку Андрій Савіцький практично з центру поля прорвався віч на віч з голкіпером, але реалізувати цей вихід не зумів. А на 87-й хвилині Артем Замніус забив і, здавалося б, приніс «Тарасівці» нічию. Але проти цього був потенційний новачок «Зірки» U-19, котрий на 89-й та 90+1-й хвилині забив два м’ячі й вирвав перемогу для кропивничан – 5:3.

У п’ятницю «зіркові» зіграють товариський матч з «Інгульцем-2», а в суботу, в рамках Зимового кубку U-19 прийматимуть удома ФК «Маріуполь» U-19.

«Зірка» U-19 (Кропивницький) – ФК «Тарасівка» - 5:3 (3:2).

13 лютого 2018 року (вівторок). Початок о 19:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка» (поле зі штучним покриттям). 50 глядачів. -4 С. Товариський матч.

«Зірка» U-19: б/н. потенційний новачок (б/н. Осіпов Владислав, 46), 16. Ромашев Денис (20. Височин Дмитро, 46), 3. Ходорченко Микита (10. Фальковський Данило, 46), 5. Коноваленко Максим (9. Савіцький Андрій, 46), 18. Прадунець Вадим (6. Лагунов Олександр, 46), 11. Крутін Максим (18. Черних Роман, 46), 6. Хруленко Олександр (к/к) (4. Назарик Андрій, 46), 17. Сурженко Максим (17. Зорін Іван, 46), 9. Лев Артем (16. Грабов Сергій, 46), 10. Писарєв Станіслав (3. Сидоренко Данило), 20. Павлюк Кирило (11. потенційний новачок, 46).

ФК «Тарасівка»: б/н. Кожухар Сергій, 18. Кочура Олександр (к/к), 5. Ісаєв Олександр, 10. Замніус Артем, 8. Андрієнко Роман, 3. Паньковський Ігор, 7. Кулібаба Максим, 4. Воловик Вадим, 13. Барбанов Дмитро, 21. Крамаренко Ігор, 11. Клушин Антон.

Голи: 1:0, Писарєв Станіслав (6); 1:1, Воловик Вадим (14); 1:2, Воловик Вадим (18); 2:2, Сурженко Максим (22); 3:2, Хруленко Олександр (40, з пенальті); 3:3, Замніус Артем (87); 4:3, потенційний новачок (89); 5:3, потенційний новачок (90+1).