Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 лютого 2018
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2018/02/14/jak-efektivno-vzaemodijati-deputatam-mistsevih-rad-na-shljahu-ob-ednannja-teritorialnih-gromad-vchilisja-u-kropivnitskomu.htm
новини, 14 лютого 2018

Як ефективно взаємодіяти депутатам місцевих рад на шляху об’єднання територіальних громад вчилися у Кропивницькому

Семінар, присвячений взаємодії депутатів місцевих рад у процесі децентралізації, провели протягом двох днів – 13-14 лютого, - у Кіровоградському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеному за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Основні теми, які обговорювали учасники, це стан проведення реформи децентралізації в Україні та в Кіровоградській області, а також фінансова підтримка держави та взаємодія і співпраця між органами місцевого самоврядування у процесі впровадження реформи.

До участі у семінарі було запрошено понад два десятки представників місцевих громад із різних куточків Кіровоградщини – всі активні, із своїми ідеями щодо об’єднання територіальних громад, із різним ставленням до темпів та засад втілення реформи децентралізації.

Тому відразу після вітальних слів, які зробили Олег Яременко, директор центру, а також Валентина Шеремет, радниця з питань децентралізації та юрист-консульт центру Олександр Коротченко, почалася запекла дискусія і активна робота. Модерує цей процес Наталя Сабліна, політтехнолог, коуч-тренерка та експертка із комунікаційних питань та конфліктології із міста Первомайськ.

Пані Наталя не тільки познайомила учасників та учасниць тренінгу із засадами ефективної співпраці влади та громадськості на місцевому рівні, але й дала можливість кожному висловитися і запропонувати свої рецепти конструктивної взаємодії – через дискусії, групову роботу, ігри.

- Ви збираєте свою громаду, запрошуєте експертів із кейсами успішних громад, і демонструєте людям на живих реальних прикладах те, як люди змінюють своє життя власноруч. Це один із шляхів вирішення проблеми, яка полягає у зневірі людей до того, що життя може бути кращим, аніж воно є зараз
, - переконана пані Наталя.

Разом із групою, тренерка детально розібрала такі теми, як зв’язки із громадськістю органів місцевого самоврядування, а також організаторські здібності, лідерські уміння та навички як важливі компоненти у діяльності депутата. На думку учасників, співробітництво є важливою альтернативою конфлікту у груповій діяльності, а способів подолання конфліктів між представниками органів місцевого самоврядування чимало. Головне – знати про них, і вчасно застосовувати, зважаючи ті повноваження та обов'язки, які мають депутати місцевих рад.

Якщо представникам ініціативних груп у громадах потрібні коментарі чи консультації від експертів і експерток Центру, а це радниця з питань децентралізації Валентина Шеремет, радник з регіонального розвитку Денис Абрамов та радниця з питань місцевих бюджетів Олена Савченко, телефонуйте будь ласка помічниці директора центру Катерині Сугар, номери: (0522)32-02-86 або 095-356-35-98.

Сторінка Центру на FB

342Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: