Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 7 грудня, 16:43
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/12/07/na-kirovogradschini-politseiski-obgovorili-z-uchnjami-prichini-rizikovanoi-povedinki-pidlitkiv.htm
новини, 7 грудня, 16:43

На Кіровоградщині поліцейські обговорили з учнями причини ризикованої поведінки підлітків


6 грудня працівники Голованівського відділу поліції спільно з співробітниками бібліотеки та центру правової допомоги провели День правових знань для учнів 9-го «В» класу місцевої школи-гімназії -  за матеріалами Голованівського відділу поліції Кіровоградської області.


Під час заходу мова йшла про проблеми, обумовлені ризикованою поведінкою молоді. Іноді неповнолітні вдаються до різних експериментів, намагаються самоствердитись за рахунок неординарних захоплень чи необачних вчинків, які можуть мати правові наслідки.


Присутнім було цікаво і корисно довідатися від запрошених гостей про свої права, обов’язки та відповідальність згідно з чинним законодавством України та Декларації ООН про права дитини.


Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі, змусили учнів замислитись над необхідністю бути законослухняними громадянами.


Також у цей день працівники поліції провели лекцію, присвячену Тижню права, в Побузькій загальноосвітній школі з учнями 11-го класу.


      

47Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: