Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 14 листопада 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/11/14/na-kirovogradschini-prodano-pravo-na-orendu-79-zemelnih-diljanok.htm
новини, 14 листопада 2017

На Кіровоградщині продано право на оренду 79 земельних ділянокЗа 10 місяців поточного року в Кіровоградській області фактично до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки з початку 2017 року надійшли кошти в сумі 15,8 млн гривень, в тому числі до місцевих бюджетів – 15,7 млн гривень та до державного бюджету – 0,1 млн гривень.  Дані кошти  громади зуміють використовувати на розвиток власних територій - повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області.


Зокрема продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування 37 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 4,9 га на суму 4,5 млн гривень.


Проведено 57 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 79 земельних ділянок. Загальна площа – 1,52 тис. га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – майже 7,3 млн грн. Також продано на 4-х земельних торгах 4 земельні ділянки у власність площею 6,5 га, ціна продажу яких становить 2,9 млн грн.


Без залучення державних коштів проведено 34 земельні торги у формі аукціону, на яких продано право на оренду 52 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,4 тис. га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 6,8 млн грн.


Державними органами приватизації продано 1 земельну ділянку, на якій розташовано об'єкти державної власності площею 0,2874 га. Ціна продажу – 82,2 тис. гривень.


Довідково.

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».246Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: