Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 жовтня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/10/12/v-period-pidgotovki-do-opaljuvalnogo-sezonu-kilka-desjatkiv-oleksandriitsiv-stali-pratsivnikami-kotelen.htm
новини, 12 жовтня 2017

В період підготовки до опалювального сезону кілька десятків олександрійців стали працівниками котелень


Отримавши замовлення від роботодавців, фахівцями Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, з липня поточного року, була розпочата кропітка робота, щодо підбору персоналу для  підприємств- замовників. Протягом липня – вересня цього року, тривала тісна співпраця з  КП «Теплокомуненерго», відділом освіти Олександрійської РДА, сільськими та селищними радами, ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей» та іншими підприємствами міста та району. 


Враховуючи вимоги роботодавців до професіоналізму персоналу та наявності документального підтвердження кваліфікації, Олександрійським міськрайонним центром зайнятості  були організовані курси цільового призначення за навчальною програмою «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації парових і водогрійних котлів». 


За інформацією В. Фалєєва, начальник відділу активної підтримки безробітних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості, навчання на курсах успішно пройшли 29 безробітних за професією «оператор котельні» та 19 безробітних за професією «машиніст (кочегар) котельні». Завдяки своїй наполегливості, безробітні підтвердили власні знання, отримали дозволи на виконання робіт за професіями та реальні робочі місця, за якими невдовзі будуть працевлаштовані. У свою чергу, роботодавці залишились задоволеними якісною  підготовкою персоналу.


Таким чином, завдяки співпраці працедавців з Олександрійським міськрайонним центром зайнятості, у найкоротші терміни відбувається якісний підбір кадрів з числа безробітних, їх навчання та укомплектування вакансій.


За вікном – золота осінь…  Почались перші заморозки. Сподіваємось, що котельні працюватимуть безперебійно і всі мешканці нашого міста та району радітимуть теплу у своїх домівках, адже в проведену роботу фахівці Олександрійського міськрайонного центру зайнятості вкладали тепло своїх душ.603Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: