Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 серпня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/08/19/meri-z-usiei-ukraini-zberutsja-v-svatovomu-dlja-vidznachennja-dnja-nezalezhnosti-ukraini-groju-u-futbol.htm
новини, 19 серпня 2017

Мери з усієї України зберуться в Сватовому для відзначення Дня Незалежності України грою у футбол


26 серпня у місті Сватове Луганської області відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу, присвячений річниці Незалежності України та Дню міста Сватове.


Вперше на поле відновленого стадіону вийдуть збірні команди мерів міст України, військовослужбовців Збройних Сил, ветерани футболу Харківщини та Луганщини.  У складі збірні команди мерів міст України двоє міських голів з Кіровоградщини -  Микола Антошик, Помінчнянській міський голова та Олександр Корінний, голова Новоукраїнської міської об’єднаної територіальної громади.


Організатори турніру – Асоціація міст України та Сватівська міська рада.


 «Символічно, що Всеукраїнський турнір, присвячений Дню Незалежності України, проходитиме саме на Луганській землі. Особливо зараз, у ці непрості для нашої країни часи, важливо продемонструвати єдність України», – зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.


Ідея провести матч саме на Луганщині належить гравцям збірної міських голів України. Сватівський міський голова Євген Рибалко, який грає за збірну українських мерів, зазначив: «Більша частина нашої команди – мери міст з Центральної та Західної України. У Сватовому знаходиться декілька військових підрозділів, де служать хлопці з різних міст України, у тому числі й тих, які очолюють гравці нашої команди. Для мерів це добра нагода провідати та підтримати своїх земляків. Разом ми сила, наша сила в єдності».


540Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: