Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 12 серпня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/08/12/v-kirovogradskii-oblderzhadministratsii-vidznachili-kraschih-predstavnikiv-budivelnoi-galuzi.htm
новини, 12 серпня 2017

В Кіровоградській облдержадміністрації відзначили кращих представників будівельної галузі (ФОТО)


Напередодні Дня будівельника, який відзначатиметься цьогоріч 13 серпня, в облдержадміністрації відбулась урочиста церемонія нагородження кращих представників будівельної галузі Кіровоградщини. 


З професійним святом учасників урочистостей привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він подякував будівельникам за вагомий внесок у розбудову рідного краю. 


- Ми пишаємося тим, що об’єкти з Кіровоградщини потрапили до кращих об'єктів будівництва 2016 року , - підкреслив посадовець. 


Він зазначив, що нинішнього року на будівельників також чекає чимало роботи. 


- У 2017 році ми вже розпочали реалізацію 7 проектів, що фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку, - зазначив Сергій Коваленко. Також в область надійшло близько 115 млн. грн. з держбюджету на соціально-економічний розвиток територій. 


Перший заступник голови ОДА зауважив, що професія будівельника нині є однією з найбільш затребуваних на ринку праці. Тому він висловив переконання, що ближчим часом вдасться підготувати більше фахівців будівельної галузі. 


З нагоди свята Сергій Коваленко разом з головою обласної ради Олександром Чорноіваненко вручили почесні нагороди кращим представникам будівельної галузі. 


Завершились урочистості яскравим концертом у виконанні провідних солістів театру ім.М. Кропивницького.


 


756Переглядів
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: