Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 10 серпня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/08/10/v-hmelovomu-mozhe-povtoritisja-berezhinka-.htm
новини, 10 серпня 2017

В Хмельовому може повторитися Бережинка?


Із неофіційної інформації від сільських голів, фермерів Кіровоградщини, котрі мешкають у напрямку Дніпра і Буга, напрошується однозначний висновок: говорити про земельний дерибан під прикриттям українських законів непорушних, здавалося б, правил моралі, абсолютного законного права (на землю) людей, які воювали і гинули за Україну, нині бояться всі (лише перешіптуютсья). Бо ми, українці, усе ж таки порядні люди й розуміємо, що ті нещасні два гектри в полі - це найменше, чим Батьківщина може віддячити патріотам за жертовність. 


І в той же час не всі люди — порядні. Про це зазначають і обурені фермери, і прості мешканці сіл, ризиковано торкаючись дражливої теми. Черкащани розповідають, як у районах їхньої області виділяють землі новоспеченим господарям (не вчорашнім воїнам, як про це звітують у Держгеокадастрі, а ділкам, котрі вміло користуючись нагодою і часом, віртуозно складають списки атовців з різних областей України і прибирають до рук клапоть за клаптем).


Про це саме гвоорять мешканці й селянської Кіровоградщини. І теж напівпошепки. Хоча треба провести чітку моряльно-понятійну лінію між інтересами атовців (чиєї провини тут немає, бо вони лише погоджуються на те, що їм пропонують) і далекосяжними, апріорі безпринципними, шкурними вчинками чиновників і швидко злуплених орендарів, котрі вирішили за п'ять хвилин наздогнати й обігнати тих, хто десятиліттями набував управлінського досвіду, вчився обробляти землю, підтримував міста й села гривнею, давав роботу людям і став частиною цього відносно впорядкованого соуціуму... І одразу зазначу, що на сто відсотків упевнений: переважна більшість селян, які пройшли війну і Донбас, просять землю для того, щоб реально господарювати на ній, і знають, як це робиться. 


Докладніше про ситуацію читайте в матеріалі "Голосу України".


1342Перегляда
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: