Кіровоград24: портал про місто

Кіровоград24: портал про місто

Розділ: новини
Автор:
Дата: 19 червня 2017
Документ знаходиться за адресою: http://kirovograd24.com/shortly/2017/06/19/u-kropivnitskomu-komandi-narodnih-deputativ-navchalisja-osnovam-zvituvannja.htm
новини, 19 червня 2017

У Кропивницькому команди народних депутатів навчалися основам звітування


У Кропивницькому помічники народних депутатів, працівники депутатськихприймалень та виборчих штабів навчалися професійному звітуванню. Тренінг «Звітування народного депутата перед виборцями» провели  16 червня в обласному центрі експерти Громадянської мережі ОПОРА.


Протягом тренінгу його учасники в інтерактивній формі розібрали ті нюанси роботи народних депутатів, які стосуються взаємодії з виборцями та звітування. Окремою темою стали права та обов’язки депутатів, щодо яких в учасників заходу були свої пропозиції.


Учасники тренінгу були дуже активні та жваво надавали свої пропозиції до елементів навчання. Так, під час практичного завдання про розподіл прав та обов’язків народного депутата було визначено доцільним частину прав депутатів, які зазначені в Законі України «Про статус народного депутата», перенести в обов’язки. Також команди депутатів розробили власні пропозиції до єдиної форми звітузаконотворця. Зокрема, учасники запропонували врахувати можливість додавання фото та роздрукування звіту в різних форматах.


Учасники заходу аналізували попередні звіти депутатів-мажоритарників від Кіровоградщини та депутатів Великобританії й США. Окрім того, команди народних депутатів на практиці складали матрицю підготовки звіту депутата та розробили план поширення різних типів звітів, адаптованих під цільові аудиторії.


«Актуальна інформація та сучасний формат проведення тренінгу допомогли актуалізувати інформацію про роботу й звітування депутата Верховної Ради», -значила після проведення тренінгу помічник народного депутата України Анатолія Кузьменка Олена Святець.


Серія таких тренінгів відбудеться ще в 11 регіонах.


Захід відбувся за ініціативи Громадянської мережі ОПОРА в рамках Програми USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом Східна Європа та партнерами. 


    

431Перегляд
Інші матеріали розділу Версія для друку

Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Ім'я:
Коментар: